+371 29661231         kpk@kpk.lv

Deratizācijas pakalpojumi

Deratizācija ir grauzēju – peļu, žurku – iznīcināšana.

Deratizācija ir pasākumu komplekss, kas tiek veikts ar mērķi iznīcināt kaitīgos grauzējus – peles un žurkas – un novērst to atkārtotu parādīšanos. Deratizācija ir būtiska nepieciešamība, jo grauzēji, meklējot barību, ne vien nodara kaitējumu dzīvojamo, saimniecības ražošanas, noliktavu un citas nozīmes telpām, bet arī pārnēsā dažādas nopietnas infekcijas, kas apdraud gan cilvēkus, gan mājdzīvniekus.

Grauzēju iznīcināšana ir droša un efektīva – deratizācija nekaitē ne cilvēka, ne mājdzīvnieku veselībai. Grauzēju iznīcināšana tiek veikta, izmantojot sertificētus līdzekļus atbilstošā veidā un koncentrācijā, tādējādi novēršot nevēlamo grauzēju iekļūšanu un to vairošanos telpās un ēku teritorijās.

Izmantojam sertificētus līdzekļus, kuri, lietojot tos paredzētā veidā un koncentrācijā, ir nekaitīgi cilvēkam un mājdzīvniekiem.

Visefektīvākais veids, lai cīnītos pret nevēlamo grauzēju iekļūšanu telpās un teritorijā, kuras ietvaros veicam virkni preventīvo pasākumu. Būtiski ir izvērtēt iespējamos grauzēju iekļūšanas ceļus un mītnes vietas. Sadarbībā ar klientu veiksim nepieciešamos darbus to likvidēšanai. Izvietojot ēsmu stacijas, nodrošināsim teritorijas pārraudzību.

Insektu iznīcināšana

Dezinsekcija ir gan rāpojošo (skudru, blakšu, prusaku (tarakānu) u.c.), gan lidojošo (lapseņu, mušu, kožu, pārtikas kožu u.c.) insektu iznīcināšana.

Insektu iznīcināšana jeb dezinsekcija, ko piedāvā SIA "KPK", ietver sevī mehāniskas un ķīmiskas metodes ar mērķi likvidēt dažādus parazītus un novērst to iemitināšanos telpās un teritorijās nākotnē. Tarakāni, blusas, blaktis, skudras, pārtikas kodes, odi, mušas, lapsenes un citi rāpojošie un lidojošie parazīti, kā zināms, sagādā ievērojamu diskomfortu, turklāt pārnēsā dažādas slimības, kas rada nopietnu apdraudējumu cilvēka veselībai – sākot no alerģiskām reakcijām un infekcijām, līdz pat astmai. Tāpēc insektu iznīcināšana ir īpaši nepieciešama, ja mājās dzīvo bērni – mazo imunitāte nav tik spēcīga, lai varētu pretoties infekcijām, ko var izraisīt parazītu klātbūtne dzīvojamās telpās.

Viens no galvenajiem uzņēmuma "KPK" pakalpojumiem – insektu iznīcināšana – palīdzēs ātri atbrīvoties no problēmām, ko rada kaitinošie insekti, izmantojot mūsdienīgas un augstas efektivitātes metodes. SIA "KPK" veiks kvalitatīvu privāto un komerctelpu un teritoriju apstrādi pret blusām, prusakiem, kodēm, skudrām un citiem kukaiņiem cilvēkiem un dzīvniekiem nekaitīgā veidā visā Latvijas teritorijā.

Vēršoties pēc palīdzības pie SIA "KPK" kvalificētajiem speciālistiem ar ilggadēju pieredzi, jūsu ieguvums būs profesionāla un operatīva insektu iznīcināšana ar kvalitātes garantiju un individuālu pieeju katram klientam.

Lai novērstu insektu atkārtotu parādīšanos nākotnē, SIA "KPK" piedāvā veikt profilakses pasākumus arī pēc garantijas termiņa beigām. Insektu iznīcināšana iespējama, arī sadarbojoties ilgtermiņā – slēdzot līgumu par regulāru konkrēto telpu apkalpošanu.

Iznīcinām gan negaidīti uzradušos insektu pūžņus privātīpašumos un uzņēmumos, gan uzstādām ierīces, insektu lampas, lai pastāvīgi atvairītu insektu iekļūšanu telpās.

Piedāvājam telpu, teritoriju un pagrabu apstrādi pret blusām, odiem, skudrām, kukaiņiem.